Grawerowanie Laserem


Grawerowanie Laserem

Bestgraw to firma, która na rynku jest obecna od ponad 15 lat. Lata doświadczenia sprawiają, że usługi grawerowania w wykonaniu firmy są precyzyjne i dokładne. Zespół doświadczonych pracowników robi wszystko, aby odbiorca usługi był naprawdę zadowolony. Grawerowanie laserem jest możliwe na stali, aluminium, na różnych tworzywach sztucznych oraz na sklejce, skórze i szkle. Zakres prac grawerskich jest rozległy.

Oferujemy tabliczki grawerowane, zarówno w dużych seriach, jak i na sztuki. Dostępne są także tabliczki opisowe z przeznaczeniem na szafy sterownicze. Tabliczki są wykonane ze stali kwasoodpornej, aluminium anodowanego i laminatów grawerskich. Bestgraw wykonuje także znakowanie maszyn i innych produktów.

Firma posiada dużego parku maszyn, który pozwala na szeroki zakres prac. Urządzenie Galvo CO2 umożliwia Grawerowanie na praktycznie na dowolnej powierzchni. Lasery fibrowe umożliwiają znakowanie elementów maszyn, narzędzi, sprzętu elektronicznego, zegarków i wielu innych elementów.


Przejdź na stronę: https://bestgraw.pl


Tytuł: Grawerowanie Laserem
URL: https://bestgraw.pl
Dodano: 13 stycznia 2021
Wyświetleń: 161
Słowa kluczowe: Grawerowanie, Grawerowanie Laserem, Tabliczki Grawerowane, Tabliczki Opisowe, Znakowanie
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz